داستان دیدار غیر منتظره دو دوست دبیرستانی که آشنایی مجدد آنها وسواس متقابل را برمی انگیزد که هر دو واقعیت ساخته شده آنها را تهدید می کند ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Passing

تیزر فیلم عبور کردن

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Passing

درباره فیلم عبور کردن

assing یک فیلم درام سیاه و سفید محصول 2021 به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی ربکا هال در اولین کارگردانی بلند خود است.

این فیلم بر اساس رمانی به همین نام در سال 1929 نوشته نلا لارسن ساخته شده است و عنوان آن به آفریقایی-آمریکایی هایی اشاره دارد که رنگ پوست آنقدر روشن بود که به عنوان سفید شناخته می شدند و به آنها «گذر» می گویند.

تامپسون، روث نگا، آندره هالند، بیل کمپ، گبنگا آکیناگبه، آنتوانت کرو-لیگاسی و الکساندر اسکارسگارد.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس 2021 در 30 ژانویه 2021 داشت و اکران محدودی را در 27 اکتبر 2021 آغاز کرد، قبل از پخش در نتفلیکس در 10 نوامبر. مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

synopsis

“Passing” follows the unexpected reunion of two high school friends, whose renewed acquaintance ignites a mutual obsession that threatens both of their carefully constructed realities

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Passing 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Passing در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Passing

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!