یک مادر تنها پس از ماجرا‌های تلخ جدایی از همسرش، به همراه دختر نوجوان خود تصمیم می گیرند تا به خانه‌ جدیدی در منهتن نقل مکان کنند و زندگی دو نفره تازه‌ ای را شروع کنند. اما با ورود سه دزد به خانه، آنها با مشکل بزرگی روبرو می شوند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Panic Room

تیزر فیلم اتاق وحشت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Panic Room

درباره فیلم اتاق وحشت

اتاق وحشت (به انگلیسی: Panic Room) یک فیلم آمریکایی در ژانر هیجان انگیز به کارگردانی دیوید فینچر است که در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. جودی فاستر و کریستن استوارت در این فیلم نقش مادر و دختری را بازی می‌کنند که خانه جدیدشان مورد هجوم سارقان قرار می‌گیرد، با بازی فارست ویتاکر، جرد لتو و دوایت یواکام. فیلمنامه توسط دیوید کوپ نوشته شده است که فیلمنامه او از پوشش خبری در سال 2000 درباره اتاق های وحشت الهام گرفته شده است.

این فیلم پنجمین فیلم بلند فینچر پس از باشگاه مبارزه (1999) بود. فینچر و کوپ گروهی از افرادی را که هر کدام قبلاً با آنها کار کرده بودند گرد هم آوردند. خانه و اتاق وحشت آن در یک زمین استودیو رالی ساخته شده است. نیکول کیدمن در ابتدا به عنوان مادر انتخاب شده بود، اما او پس از تشدید جراحت قبلی آن را ترک کرد.

جدایی او پایان فیلم را تهدید کرد، اما فاستر به سرعت جایگزین کیدمن شد. سازندگان فیلم از تصاویر کامپیوتری برای ایجاد توهم حرکت دوربین فیلم در اتاق‌های خانه استفاده کردند. فاستر در طول برنامه فیلمبرداری باردار شد، بنابراین فیلمبرداری تا پس از زایمان متوقف شد. هزینه تولید این فیلم 48 میلیون دلار بوده است.

این فیلم در 29 مارس 2002 به صورت تجاری در ایالات متحده و کانادا اکران شد. فیلم در آخر هفته افتتاحیه 30 میلیون دلار فروخت. در ایالات متحده و کانادا 96.4 میلیون دلار فروش داشت. در سایر مناطق، 100.7 میلیون دلار به مجموع 197.1 میلیون دلار در سراسر جهان دست یافت.

این فیلم با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه شد و آنها عملکرد فاستر و تعلیق فیلم را تحسین کردند. اتاق وحشت به دلیل نمایش دوران کودکی و فمینیسم، عناصر نظارت تصویری و دیابت، و رویکرد موضوعی آن به مرگ و میر ارزیابی شده است.

Synopsis

A divorced woman and her diabetic daughter take refuge in their newly-purchased house’s safe room, when three men break-in, searching for a missing fortune

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Panic Room 2002 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Panic Room در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Panic Room

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!