داستان فیلم A Dog Named Palma درباره سگی به نام پالما است که یک روز به صورت ناخواسته توسط صاحبش در فرودگاه رها می‌شود. در این میان پالما در فرودگاه پنهان شده و منتظر صاحبش می‌ماند اما سرانجام توسط یک خلبان پیدا شده و با نیکلاس، پسر نه ساله او که مادرش را از دست داده است...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم A Dog Named Palma

تیزر فیلم پالما

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم A Dog Named Palma

درباره فیلم سگی به نام پالما 2021

سگی به نام پالما فیلمی در ژانر کمدی و خانوادگی محصول 2021 کشور روسیه است. کارگردانی این اثر بر عهده الکساندر دوموگاروف بوده و نگارش فیلمنامه آنرا الکساندر دوموگاروف، اوگنی کازاچکوف و  اکاترینا ماوروماتیس به صورت مشترک بر عهده داشته اند.

synopsis

The film is inspired by an incredible story of a shepherd dog named Palm who was inadvertently left in the airport by her owner. She befriends nine-year old Nicholas whose mother dies leaving him with a father he barely knows – a pilot who finds the dog at the airport. It’s a story of amazing adventures, true friendship and unconditional love.

شما میتوانید فیلم A Dog Named Palma 2021 را با دوبله جذاب فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرد یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

بازیگران فیلم A Dog Named Palma

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
 1. سلام سانسور که نی

  پاسخ 4
  • سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.
   سانسور شده هستش.

   پاسخ 4