میو و شین دو دوست قدیمی هستند که در توکیو زندگی می کنند. یک روز میو و شین با یکدیگر دعوایشان می شود، زمانی که میو می خواهد برای عذرخواهی نزد شین برود تصادف می کند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمه Over the Sky

تیزر انیمه فرای آسمان

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمه Over the Sky

درباره انیمه فرای آسمان

بر فراز آسمان (به ژاپنی: 君は彼方، هپبورن: Kimi wa Kanata) یک فیلم پویانمایی ژاپنی در سبک فانتزی نوجوانان محصول سال ۲۰۲۰ است که به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی یوشینوبو سنا ساخته شده است.

انیمیشن توسط Digital Network Animation و توزیع شده توسط Rabbit House و Elephant House، در این فیلم بازیگرانی چون Honoko Matsumoto، Toshiki Seto، Anna Tsuchiya، Saori Hayami، Kōichi Yamadera، Ikue Ōtani، Takehiro Kimoto، Sena، Yui Ogura، Nobuko Sendō، و Nabuko Sendō و ماری ناتسوکی.

این فیلم در ایکبوکورو اتفاق می‌افتد، میو مایاماسو (ماتسوموتو) را دنبال می‌کند که سعی می‌کند با دوست دوران کودکی‌اش آراتا کیریشیمو (ستو) به دنبال مشاجره‌شان آشتی کند، وقتی او درگیر یک تصادف رانندگی می‌شود که او را به دنیای جدیدی می‌برد.

توهو اعلام کرد که یک فیلم انیمه اصلی را سنا در اولین کارگردانی خود در مارس 2020 کارگردانی خواهد کرد، ماتسوموتو در نقش اصلی یک فیلم انیمیشن و ستو برای اولین بار نقش صداپیشگی را بر عهده گرفت. بازیگران دیگر این فیلم در ماه آگوست و اکتبر 2020 معرفی شدند.

بر فراز آسمان در 11 نوامبر 2020 در ایکبوکورو اکران شد و در 27 نوامبر در ژاپن اکران شد. این فیلم در روز افتتاحیه در باکس آفیس بمباران شد.

Synopsis

Mio has feelings for her childhood friend Arata, but can’t convey her feelings. One day, as they continue their delicate relationship, the two fight over something trivial. After letting tensions settle, Mio goes to make up with him in the pouring rain. While on her way, she gets into a traffic accident. When she regains consciousness, a mysterious and unfamiliar world appears before her eyes

شما می توانید انیمه بسیار زیبای Over the Sky 2020 را با دوبله فاسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Over the Sky در ویکی پدیا

بازیگران انیمه Over the Sky

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!