هنگامی که سر یک مجسمه مقدس در یک روستا به سرقت رفته است، هنرمند رزمی جوان به شهر بزرگ می رود و برای بازیابی آن خود را در عالم اموات می یابد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Ong Bak: Muay Thai Warrior

تیزر فیلم مبارز تایلندی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Ong Bak: Muay Thai Warrior

درباره فیلم مبارز تایلندی

اونگ باک: جنگجوی موی تای (تایلندی: องค์บาก، تلفظ شده [ʔōŋ bàːk])، همچنین در ایالات متحده با نام اونگ باک: جنگجوی تایلندی یک فیلم هنرهای رزمی تایلندی محصول ۲۰۰۳ به کارگردانی پراچاونت‌کا است.

Panna Rittikrai و بازی Tony Jaa. Ong-Bak با توجه به اینکه این بازیگر در سطح بین المللی به عنوان ستاره بزرگ بعدی هنرهای رزمی مورد ستایش قرار گرفت، ثابت کرد که اونگ-باک بهترین فیلم جاا است.

جا در ادامه بازی در فیلم Tom-Yum-Goong (به نام محافظ در ایالات متحده و پادشاه جنگجو در بریتانیا) بازی کرد و در دو پیش درآمد Ong-Bak کارگردانی و بازی کرد: Ong-Bak 2 و Ong-Bak 3.

Synopsis

When the head of a statue sacred to a village is stolen, a young martial artist goes to the big city and finds himself taking on the underworld to retrieve it

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Ong Bak: Muay Thai Warrior 2003 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Ong Bak: Muay Thai Warrior در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Ong Bak: Muay Thai Warrior

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!