فیلمی به سبک وسترن در رابطه با کشاورزی که یک مرد مجروح را با مقداری پول نقد، پناه می دهد. اما تا وقتی که چشم به پول او دارد، مرد مجروح باید تصمیم بگیرد که به چه کسی اعتماد کند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Old Henry

تیزر فیلم هنری پیر

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Old Henry

درباره فیلم هنری پیر

قدیمی هنری یک فیلم وسترن آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ است که توسط پوتسی پونچیرولی نوشته و کارگردانی شده است. از بازیگران آن می توان به تیم بلیک نلسون ، اسکات هیز ، گاوین لوئیس ، تریس ادکینز و استفان دورف اشاره کرد.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ونیز در 7 سپتامبر 2021 انجام داد و توسط Shout در ایالات متحده به صورت تئاتر اکران شد! استودیوها در 1 اکتبر با بازخوردهای کلی مثبت روبرو شدند.

synopsis

An action western about a farmer who takes in an injured man with a satchel of cash. When a posse comes for the money, he must decide who to trust. Defending a siege, he reveals a gunslinging talent calling his true identity into question

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Old Henry 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Old Henry در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Old Henry

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. سلام دوبله اومده کی قرار میگیرد؟

  پاسخ 4
  • سلام امیدوارم خوب باشی.
   به زودی افزوده میشه.

   پاسخ 2