سربازی که به جرم قتل مافوق خودش به زندانی مخوف در جزیره ای افتاده است. در آن زندان دو کمپ از مجرم های خطرناک قرار دارند…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم No Escape

تیزر فیلم فرار از آبسولوم

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم No Escape

درباره فیلم فرار از آبسولوم

بدون فرار، که در برخی کشورها با نام فرار از Absolom و Absolom 2022 منتشر شد، یک فیلم اکشن علمی تخیلی آمریکایی محصول 1994 به کارگردانی مارتین کمپبل است. در این فیلم ری لیوتا، لنس هنریکسن، استوارت ویلسون، کوین دیلون، مایکل لرنر و ارنی هادسون به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم بر اساس رمان مستعمره مجازات نوشته ریچارد هرلی در سال 1987 ساخته شد. در آینده‌ای دیستوپیایی، یک تفنگدار شناسایی سابق در جزیره‌ای که در آن زندانیان وحشی و آدمخوار زندگی می‌کنند به حبس ابد محکوم می‌شود.

این اولین همکاری سینمایی بین کارگردان مارتین کمپبل و بازیگر استوارت ویلسون بود که هر دو بعداً در «نقاب زورو» و «محدودیت عمودی» که هر دو در سال‌های 1998 و 2000 اکران شدند کار کردند و این فیلم همچنین سومین همکاری بین هرد و هنریکسن بود. پس از فیلم The Terminator and Aliens، هر دو به کارگردانی جیمز کامرون، و در سال های 1984 و 1986 منتشر شد.

Synopsis

A soldier convicted for murdering his commanding officer is dumped and left to die on a prison island inhabited by two camps of convicts

شما می توانید فیلم بسیار زیبای No Escape 1994 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم No Escape 1994 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم No Escape

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!