لری دیلی مرد بیکاری است که نگهبان شب یک موزه شده‌است؛ اما اشیا و مجسمه‌های موزه در طول شب به وسیلهٔ لوحی که در آن قدرتی جادویی نهفته است بیدار می‌شوند و تمام مجسمه‌های مومی به جنب‌وجوش می‌افتند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Night at the Museum

تیزر فیلم شب در موزه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Night at the Museum

درباره فیلم شب در موزه

شب در موزه (به انگلیسی: Night at the Museum) یک فیلم سینمایی فانتزی کمدی به کارگردانی شاون لوی و نویسندگی رابرت بن گارانت و توماس لنون محصول سال ۲۰۰۶ است که بر اساس کتابی به همین نام نوشته میلان ترنس است.

این فیلم مضمونی کمدی دارد و بن استیلر بازیگر اصلی آن است. شب در موزه در ۲۲ دسامبر ۲۰۰۶ به نمایش درآمد و در سراسر جهان بیش از ۵۷۴ میلیون دلار فروش رفت. دنباله این فیلم با عنوان شب در موزه: نبرد اسمیتسونین در سال ۲۰۰۹ منتشر شد.

Synopsis

A newly recruited night security guard at the Museum of Natural History discovers that an ancient curse causes the animals and exhibits on display to come to life and wreak havoc

شا می توانید فیلم بسیار زیبای Night at the Museum 2006 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Night at the Museum در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Night at the Museum

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!