پس از اینکه بشریت وجود زندگی پس از مرگ را تایید کرد، یک دانشمند به نام دکتر استیونسون تحقیقاتی را در سان فرانسیسکو آغاز می‌کند که طی آن داوطلبان با آگاهی از وجود زندگی پس از مرگ، می‌توانند خودکشی بدون دردی داشته باشند. در این میان دو داوطلب از شهر نیویورک به نام رز و تدی به صورت تصادفی با یکدیگر روبرو شده و همراه با یک ماشین کرایه‌ای، راهی سانفراسیسکو می‌شوند تا به زندگی خود پایان دهند اما…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Next Exit

تیزر فیلم خروجی بعدی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Next Exit

درباره فیلم خروجی بعدی

Next Exit یک فیلم علمی تخیلی کمدی-درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی مالی الفمن در اولین کارگردانی خود است. کیتی پارکر، راهول کوهلی، رز مک‌آیور، کارن گیلان، تونگای چیریسا و دیوا زاپا در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

اولین بار در جشنواره ترایبکا در 10 ژوئن 2022 انجام شد و قرار است در نوامبر 2022 توسط Magnet Releasing در ایالات متحده منتشر شود.

Synopsis

Two unhappy strangers find themselves on a road trip across the U.S. to partake in a scientist’s radical experiment with the afterlife in Mali Elfman’s poignant sci-fi debut

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Next Exit 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Next Exit در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Next Exit

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!