نلی و سگش در حال گذراندن تعطیلات خود با یکی از اقوام خود، هانیبال هستند. نلی به زودی متوجه می شود که هانیبال مامور هیولا است و سپس وارد ماجراجویی ترسناک و عجیبی می شود و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Nelly Rapp – Monster Agent

تیزر فیلم نلی رپ: مامور هیولا

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Nelly Rapp – Monster Agent

درباره فیلم نلی رپ مامور هیولا

Nelly Rapp – Monster Agent یک فیلم بلند سوئدی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی آماندا آدولفسون است. این فیلم که توسط جان نورستد و نیکلاس لارسون تهیه شده است، ماتیلدا گراس، یوهان ربرگ، ماریان مورک، بیورن گوستافسون و لیلی والستین به ایفای نقش می پردازند.

بر اساس شخصیت کتاب کودکان سوئدی نلی رپ، طرح داستان نلی را دنبال می کند که تعطیلات پاییز را با عمویش هانیبال می گذراند.

منتقدان فیلم را با نقدهای کلی مثبت دریافت کردند و از اکشن، طنز و نمایش بصری سریع آن تمجید کردند. در پنجاه و ششمین دوره جوایز گلدباگ، این فیلم پنج نامزدی دریافت کرد، از جمله بهترین کارگردانی هنری، بهترین بازیگر نقش مکمل زن، و بهترین موسیقی متن و برنده بهترین طراحی صحنه و لباس و بهترین گریم و مو.

synopsis

Nelly and her dog London are about to spend autumn break with her uncle Hannibal. Soon she noticed that he doesn’t live a quiet life. Her uncle is a Monster agent. Nelly gets dragged in to an adventure filled with ghosts, vampires and werewolves

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Nelly Rapp – Monster Agent 2020 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Nelly Rapp – Monster Agent در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Nelly Rapp – Monster Agent

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!