کلارک کنت با هویت مخفی سوپرمن، وظایف خود را به عنوان قهرمان متروپلیس به خوبی انجام می‌دهد. در این میان او همراه با لوئیس که اکنون تبدیل به یک روزنامه‌نگار شده است و دوست عکاسش جیمی اولسن، به مبارزه با جنایتکاران پرداخته و ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزی را رقم می‌زند که…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی My Adventures with Superman

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی My Adventures with Superman

درباره انیمیشن ماجراهای من و سوپرمن

ماجراهای من و سوپرمن به انگلیسی : ( My Adventures with Superman ) یک انیمیشن سریالی در ژانر کمدی ، خانوادگی ، اکشن و ماجراجویی محصول کشور آمریکا در سال 2023 به کارگردانی مشترک Jen Bennett و Diana Huh است که نویسندگان آن Josie Campbell ، Brendan Clogher ، Joe Shuster میباشند و بازیگرانی چون Jack Quaid و Alice Lee Ishmel Sahid در آن نقش آفرینی کرده اند.

synopsis

Clark Kent builds his secret Superman identity and embraces his role as the hero of Metropolis, while sharing adventures and falling in love with Lois, a star investigative journalist, who also takes Jimmy Olsen under her wing.

شما میتوانید انیمیشن My Adventures with Superman را همراه با زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران انیمیشن سریالی My Adventures with Superman

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. عالی بقیه قسمت ها رو بزارید
    د

    پاسخ 0
  2. عالی مینوازد/لطفا قسمت 4 هم بزارید👈👉❤️‍🔥

    پاسخ 0