در پاییز 1938، هیتلر برای حمله به چک اسلواکی آماده می شود و دولت نویل چمبرلین ناامیدانه به دنبال راه حلی صلح آمیز است. یک کارمند دولتی بریتانیا و یک دیپلمات آلمانی که با هم همکلاسی های سابق بودند ، برای گفتگو در مورد صلح به مونیخ سفر می کنند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Munich: The Edge of War

تیزر فیلم مونیخ لبه جنگ

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Munich: The Edge of War

درباره فیلم مونیخ لبه جنگ

مونیخ – لبه جنگ (به انگلیسی: Munich – The Edge of War) یک فیلم درام بریتانیایی محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی کریستین شوچو و بر اساس فیلمنامه‌ای از بن پاور است. این فیلم بر اساس رمان «مونیخ» نوشته رابرت هریس ساخته شده‌است. جرمی آیرونز، جرج مکای، یانیس نیوونر، ساندرا هولر، لیو لیزا فریس، آگوست دیل، جسیکا براون فیندلی، آنجلی موهندرا و اولریش ماتس در این فیلم بازی می‌کنند.

مونیخ – لبه جنگ در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۱ توسط نتفلیکس اکران شود اما سرانجام تاریخ آن به ۲۱ ژانویه سال ۲۰۲۲ تغییر یافت.

پیش زمینه ساخت فیلم

این فیلم بر اساس رمان «مونیخ» نوشته رابرت هریس ساخته شده و پیشینه‌ای واقعی دارد. البته نویسنده دو دیپلمات جوان خیالی را به رمان خود اضافه کرده است.

هریس در رمان خود چهار روز از امضای قرارداد توافقنامه مونیخ در سپتامبر ۱۹۳۸ را توصیف می کند که در آن آدولف هیتلر، نویل چمبرلین، ادوار دالادیه و بنیتو موسولینی در مورد واگذاری مناطق آلمانی چکسلواکی به آلمان توافق کردند.

به گفته هریس، چمبرلین قصد آرام کردن اروپا را داشت که شکست خورد زیرا هیتلر به هر قیمتی جنگ می خواست. او در مورد اقدام چمبرلین می‌نویسد: «اما ارزش امتحان کردن را داشت چرا که به متفقین این اختیار اخلاقی را داد که علیه هیتلر بجنگند.

synopsis

A British diplomat travels to Munich in the run-up to World War II, where a former classmate of his from Oxford is also en route, but is working for the German government

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Munich: The Edge of War 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Munich: The Edge of War در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Munich: The Edge of War

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!