اقتباسی جدید از رمان بسیار دوست داشتنی پل گالیکو درباره یک خانم نظافتچی در لندن دهه 1950 که عاشق مد لباس کریستین دیور می شود و تصمیم می گیرد به خاطر این حماقت همه چیز را قمار کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Mrs Harris Goes to Paris

تیزر فیلم خانم هریس به پاریس می رود

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Mrs Harris Goes to Paris

درباره فیلم خانم هریس به پاریس می رود

خانم هریس به پاریس می رود یک فیلم درام دوره آینده به کارگردانی و تهیه کنندگی آنتونی فابیان، بر اساس فیلمنامه ای از فابین، کارول کارترایت، کیت تامپسون و اولیویا هترید است. این بر اساس رمان خانم آریس به پاریس می رود اثر پل گالیکو ساخته شده است.

لزلی منویل، ایزابل هاپرت، جیسون آیزاکس، لمبرت ویلسون، آلبا باپتیستا، لوکاس براوو و رز ویلیامز در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

synopsis

A new adaptation of Paul Gallico’s much-loved novel about a cleaning lady in 1950s London who falls in love with an haute couture dress by Christian Dior and decides to gamble everything for the sake of this folly

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Mrs Harris Goes to Paris 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Mrs Harris Goes to Paris در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Mrs Harris Goes to Paris

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!