بیلی بین کسی بود که موفق شد با بودجه ای اندک و تنها با استفاده از قوانین غیرعرفی بازی بیسبال، رقیبان بزرگ و ثروتمند خود را شکست دهد. این فیلم براساس کتابی با عنوان مانیبال: هنر پیروزی در یک بازی ناعادلانه نوشته مایکل لوئیس ساخته شده است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Moneyball

تیزر فیلم مانیبال

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Moneyball

درباره فیلم مانی‌ بال

مانیبال (به انگلیسی: Moneyball) فیلمی آمریکایی در ژانر زندگی‌نامه‌ای، ورزشی و درام است که توسط بنت میلر کارگردانی و توسط کلمبیا پیکچرز منتشر شده‌است.

داستان فیلم بر پایه کتابی با همین نام نوشته مایکل لوئیس نوشته شده‌است. فیلم در مورد مدیر یک تیم ورزشی بیسبال (اوکلند اتلتیکس) به نام بیلی بین با بازی برد پیت می‌باشد.

این فیلم به سرپرستی جلال مقامی برای شبکه ۳ تلویزیون ایران دوبله شده‌است. در دوبله این فیلم ۱۳۳ دقیقه‌ای سعید مظفری به جای برد پیت بازیگر نقش بیلی بین، ناصر احمدی به جای فیلیپ سیمور هافمن و رضا آفتابی نیز به جای جونا هیل در نقش پیتر گویندگی کرده‌است.

synopsis

Oakland A’s general manager Billy Beane’s successful attempt to assemble a baseball team on a lean budget by employing computer-generated analysis to acquire new players

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Moneyball 2011 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Moneyball در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Moneyball

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!