مامان که با وجود جدایی از شوهرش برای خواهر و برادرهای او هنوز همان نانسی دختر آبادانیِ با کلاس و دوست‌داشتنی است، برای پسرهایش یک پیرزن بداخلاق و غرغرو است که با تاکسی خود مسافر جابه‌جا می‌کند و در ظاهر بزرگترین مانع خوشبختی آن‌ها در زندگی است. این فیلم زندگی یک مادر را در سه دوره تاریخی بررسی می کند. مامان درباره خانواده ای است که در زمان جنگ از آبادان مهاجرت می کنند و به این ترتیب سه دوره از زندگی شخصیت مامان را می بینیم.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم mom

تیزر فیلم مامان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم mom

درباره فیلم مامان

مامان فیلمی اجتماعی و خانوادگی به کارگردانی و نویسندگی آرش انیسی است که در سال 2021 منتشر می شود.

synopsis

“Mom”, who despite being separated from her husband for her siblings, is still “Nancy”, a classy and lovable Abadani girl,

is a naughty and grumpy old woman for her sons, who transports passengers by her taxi and is apparently the biggest obstacle to their happiness in it’s life.

This film examines the life of a mother in three historical periods. “Mom” is about a family that migrated from Abadan during the war,

and thus we see three periods in the life of Mom’s character

شما می توانید فیلم بسیار زیبای مامان را با کیفیت عالی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم mom

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!