کاگیما شیگئو ملقب به موب ، یک کلاس هشتمی قادر استفاده از توانایی های ذهنی و روانی است . او از کسانی بود که وقتی بچه بود می تونست قاشق خم کنه یا با قدرت ذهنش اشیا رو جا به جا کنه اما دیگه کمکم از قدرت هاش استفاده نکرد چون نمی خواست جلوی دید منفی مردم بیشتر از این قرار بگیره و در حال حاضر تنها چیزی که می خواست دوست شدن با دختری به اسم تسوبومی بود یکی از همکلاسی هاش ، با تمام توانی که برای پوشوندن قدرتش از بقیه گذاشته بود مثل هر روز به زندگی روزمره خودش ادامه می داد و سعی می کرد در راه هدفش حرکت کنه.

تصاویر انیمه Mob Psycho 100

  • دانلود انیمه Mob Psycho 100
  • تماشای آنلاین انیمه موب سایکو ۱۰۰
  • نسخه کم حجم انیمه موب سایکو ۱۰۰
  • دانلود انیمه موب سایکو ۱۰۰
  • تماشای آنلاین انیمه Mob Psycho 100
  • تصاویر انیمه Mob Psycho 100
  • نسخه کم حجم انیمه Mob Psycho 100
  • نسخه کم حجم انیمه Mob Psycho 100

تیزر انیمه موب سایکو ۱۰۰

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمه Mob Psycho 100

درباره انیمه موب سایکو ۱۰۰

Mob Psycho 100 (به ژاپنی: モブサイコ100، هپبورن: Mobu Saiko Hyaku) یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط One نوشته و مصور شده است. از آوریل 2012 تا دسامبر 2017 در وب‌سایت Shogakukan’s Ura Sunday پخش شد. همچنین از دسامبر 2014 در برنامه تلفن همراه Shogakukan MangaONE در دسترس بوده است. Shogakukan فصل‌های خود را در شانزده جلد tankōbon گردآوری کرده است.

یک مجموعه تلویزیونی انیمه اقتباسی توسط Bones تولید شده است. فصل اول بین جولای و سپتامبر 2016 پخش شد، پس از آن فصل دوم، بین ژانویه و آوریل 2019 پخش شد.

فصل سوم در اکتبر 2022 پخش شد. یک اقتباس لایو اکشن از ژانویه تا آوریل 2018 پخش شد. یک مجموعه مانگا اسپین آف، با عنوان Reigen، در برنامه Shogakukan MangaONE در سال 2018 سریال شد.

در آمریکای شمالی، Dark Horse Comics مجوز انتشار مانگا را در سال 2018 صادر کرد. در همین حال، Crunchyroll مجوز پخش سریال انیمه را با دوبله انگلیسی توسط Bang Zoom صادر کرد! سرگرمی در دسامبر 2016، و پخش در بلوک Toonami بزرگسالان Swim در اکتبر 2018.

Mob Psycho 100 تا جولای 2016 بیش از 1.2 میلیون نسخه در تیراژ داشت. در سال 2017، این مانگا برنده شصت و دومین جایزه مانگا شوگاکوکان در رده شونن شد.

Synopsis

A psychic middle school boy tries to live a normal life and keep his growing powers under control, even though he constantly gets into trouble

شما می توانید انیمه بسیار زیبای Mob Psycho 100 را با زیرنویس فارسی چسبیده همراه با نسخه های کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر ببینید.

انیمه Mob Psycho 100 در ویکی پدیا

بازیگران انیمه Mob Psycho 100

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!