فیلم Mission Possible در مورد یک جاسوس کارآموز چینی است که در مورد یک کارآگاه خصوصی لوده دچار اشتباه می شود. آنها با همدیگر در صدد کشف یک حلقه قاچاق اسلحه در کره جنوبی هستند

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Mission Possible

تیزر فیلم ماموریت ممکن

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Mission Possible

درباره فیلم ماموریت ممکن

ماموریت ممکن (به کره ای: 미션 파서블 ؛ RR: mi-syeon pa-seo-beul) یک فیلم کمدی اکشن و کمدی کره جنوبی به نویسندگی و کارگردانی کیم هیونگ جو در سال 2021 است.

براساس سریال ماموریت غیرممکن ساخته بروس گلر ، لی سون بن و کیم یانگ-کوانگ با بازی های مأمور مخفی دا-هی و یک مأمور سابق خاص ، کارآگاه خصوصی سو-هان ، بازی می کنند. این فیلم در هفدهم فوریه سال 2021 در کره جنوبی منتشر شد.

طبق داده های شورای فیلم کره ، از 7 ژوئن 2021 با فروش ناخالص 3.65 میلیون دلار آمریکا و 447111 مورد پذیرش ، در جایگاه هفتم در میان فیلم های منتشر شده در سال 2021 در کره جنوبی قرار دارد.

synopsis

A trainee Chinese spy mistakes a buffoonish private detective for her contact. Together, they seek to uncover a South Korean gun-smuggling ring

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Mission Possible 2021 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Mission Possible در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Mission Possible

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. عالیه ارزش دیدن داره

    پاسخ 1