داستان ناگفته جسورانه‌ترین و بزرگترین عملیات مخفی هند در قلب پاکستان را به تصویر می‌کشد که در طول جنگ هند و پاکستان در سال 1971 میلادی، اتفاق می‌افتد و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Mission Majnu

تیزر فیلم ماموریت مجنو

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Mission Majnu

درباره فیلم ماموریت مجنو

ماموریت مجنو یک فیلم مهیج جاسوسی هندی است که بر اساس رویدادهای تخیلی به کارگردانی شانتانو باغچی و تهیه‌کنندگی رونی اسکرووالا، آمار بوتالا و گاریما مهتا است. این فیلم با بازی سیدارت مالهوترا و راشمیکا ماندانا در نقش های اصلی، داستانی تخیلی از عملیات مخفی هند است که قبل و در طول جنگ هند و پاکستان در سال 1971 و در طول آن اتفاق می افتد.

این فیلم با تاخیرهای متعددی روبرو شد، ابتدا برای اکران در سینماها در 13 مه 2022 برنامه ریزی شد و سپس در 10 ژوئن همان سال قبل از اینکه به طور نامحدود به تعویق افتاد. در نهایت، اکران سینمایی این فیلم لغو شد و در 20 ژانویه 2023 مستقیماً در نتفلیکس منتشر شد.

Synopsis

In the 1970s, an undercover Indian spy takes on a deadly mission to expose a covert nuclear weapons program in the heart of Pakistan

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Mission Majnu 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Mission Majnu در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Mission Majnu

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!