دانلود سریال پلیس پزشکی • فیلمر
دانلود سریال پلیس پزشکی Medical Police
2 6.0 20 دقیقه

دو پزشک آمریکایی ویروسی کشنده و مرگبار را در برزیل کشف می کنند. آنها همه تلاش خود را می کنند تا راه درمان آن را پیدا کنند و به توطئه به وجود آمدن این ویروس پی ببرند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Medical Police

تیزر سریال پلیس پزشکی

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Medical Police

درباره سریال پلیس پزشکی

پلیس پزشکی یک مجموعه تلویزیونی کمدی آمریکایی است که توسط راب کوردری، کریستر جانسون، جاناتان استرن و دیوید وین ساخته شده است که در 10 ژانویه 2020 در نتفلیکس به نمایش درآمد. سریال‌های کمدی «بیمارستان کودکان» که درام‌های پزشکی را تقلید می‌کرد، در حالی که پلیس پزشکی تقلیدی از فیلم‌های هیجان‌انگیز جاسوسی بین‌المللی است.

در این سریال ارین هیز و راب هیبل در نقش پزشکان بیمارستان کودکان لولا اسپرات و اوون ماسترو بازی می کنند. هنگامی که آنها یک ویروس تهدید کننده جهان را کشف می کنند، به عنوان ماموران دولتی در مسابقه ای سراسر جهان برای یافتن درمانی استخدام می شوند. در این روند، آنها یک توطئه عمیق را در میان شیوع این بیماری آشکار می کنند. این سریال که در ماه‌های اولیه همه‌گیری کووید-۱۹ منتشر شد، به تصویر کشیدن یک بیماری جهانی در این سریال به‌عنوان «ناخواسته به موقع» توصیف شده است.

Synopsis

Two American physicians in São Paulo, Brazil, discover a civilization-threatening virus and are recruited as government agents in a race against time and around the world to find a cure and uncover a dark conspiracy

شما می توانید سریال بسیار زیبای Medical Police را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران سریال Medical Police

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!