داستان خانواده مک لوسکی - کارگزاران قدرت در کینگ استون، میشیگان، جایی که تجارت در انجصار صنعت پررونق است. پرداختن به موضوعات نژادپرستی، فساد و نابرابری از دیگر موضوعات جذاب این برنامه است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Mayor of Kingstown

تیزر سریال شهردار کینگزتاون

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Mayor of Kingstown

درباره سریال شهردار کینگزتاون

شهردار کینگ‌تاون (به انگلیسی: Mayor of Kingstown) یک سریال تلویزیونی جنایی و جنایی است که توسط تیلور شریدان و هیو دیلون ساخته شده است. این سریال در 14 نوامبر 2021 در Paramount+ پخش شد.

در طول اولین نمایش یکشنبه شب در ایالات متحده، که به صورت همزمان از طریق کابل به عنوان وسیله ای برای تبلیغ پخش شد، طبق گزارش ها، این مهیج جنایی 2.6 میلیون بیننده را به صورت خطی جذب کرد – و بسیاری از آنها به صورت دیجیتالی.

این اعداد آن را به پربیننده ترین فیلمنامه شبکه Paramount از سال 2018 تبدیل کرده است.

synopsis

The McLusky family are power brokers tackling themes of systemic racism, corruption and inequality in Kingstown, Michigan–where the business of incarceration is the only thriving industry

شما می توانید سریال بسیار زیبای Mayor of Kingstown 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشای آنلاین کنید.

سریال Mayor of Kingstown در ویکی پدیا

بازیگران سریال Mayor of Kingstown

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. ادمین،سریال خوبی هست ببینم؟

  پاسخ 10
  • سلام .
   نمیدونم من ندیدم متاسفانه.
   دوستانی که دیدن بگن.

   پاسخ 10
 2. سریال خوبی هست ببینم؟

  پاسخ 9