میشل (رابرتز) و آلن (بریسی) با هم رابطه دارند. آنها تصمیم می گیرند از والدین خود دعوت کنند تا بالاخره در مورد ازدواج با هم ملاقات کنند. به نظر می رسد، والدین از قبل یکدیگر را به خوبی می شناسند، که منجر به برخی نظرات متفاوت در مورد ازدواج می شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Maybe I Do

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Maybe I Do

درباره فیلم شاید انجامش بدم

شاید من انجام دهم یک فیلم کمدی رمانتیک آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی مایکل جیکوبز با بازی دایان کیتون، ریچارد گیر، سوزان ساراندون، اما رابرتز، لوک بریس و ویلیام اچ میسی است. این اولین فیلم کارگردانی جیکوبز است.

Synopsis

Michelle (Roberts) and Allen (Bracey) are in a relationship. They decide to invite their parents to finally meet about marriage. Turns out, the parents already know one another well, which leads to some differing opinions about marriage

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Maybe I Do 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Maybe I Do در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Maybe I Do

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!