داستان فیلم Mank در دهه‌ی 1930 هالیوود روی می‌دهد و روزهای زندگی هرمان جی. منکویتس فیلمنامه‌نویس برنده‌ی اسکار شهروند کین (Citizen Kane) و نزاع‌های درونی و حرفه‌ای او برای به اتمام رساندن فیلمنامه‌ی این اثر کلاسیک به کارگردانی ارسن ولز را روایت می‌کند.

تصاویر فیلم Mank

  • دانلود فیلم مانک 2020
  • نسخه کم حجم فیلم مانک 2020
  • تماشای آنلاین فیلم مانک 2020
  • دانلود فیلم Mank 2020
  • نسخه کم حجم فیلم Mank 2020
  • تماشای آنلاین فیلم Mank 2020

تیزر فیلم مانک

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Mank

درباره فیلم منک

منک فیلم درام بیوگرافی آمریکایی است که در سال ۲۰۲۰ ساخته شد. فیلم دربارهٔ فیلمنامه‌نویس آمریکایی هرمن جی منکویتس، و نوشتن فیلم نامه همشهری کین (۱۹۴۱) است.

دیوید فینچر، منک را برپایه فیلمنامه پدر فقیدش جک فینچر کارگردانی کرد و تهیه‌کنندگی آن را چان چافین، داگلاس اوربانسکی و اریک راث برعهده گرفتند. در این فیلم گری اولدمن،

آماندا سایفرد، لی‌لی کالینز، آرلیس هوارد، تام پلفری، سام توگتون، فردیناند کینگزلی، تاپنس میدلتون، تام برک، جوزف کراس، جیمی مک شین، توبی لئونارد مور، مونیکا گاسمن و چارلز دنس بازی می‌کنند.

جک، پدر دیوید فینچر، فیلمنامه را در دهه ۱۹۹۰ نوشت و دیوید در ابتدا قصد داشت پس از پایان ساخت فیلم بازی (۱۹۹۷)، آن را با حضور کوین اسپیسی و جودی فاستر فیلمبرداری کند.

این برنامه هیچ‌گاه عملی نشد و جک در سال ۲۰۰۳ درگذشت. سرانجام، ساخت فیلم در ژوئیه ۲۰۱۹ رسماً اعلام شد و فیلمبرداری آن از نوامبر ۲۰۱۹ تا فوریه ۲۰۲۰ در حوالی لس آنجلس انجام شد.

منک در ۱۳ نوامبر سال ۲۰۲۰ در تعدادی از سینماها نمایش محدود داشت و پخش آن از ۴ دسامبر سال ۲۰۲۰ از نتفلیکس آغاز شد.

این فیلم با بازخورد مثبت منتقدین روبرو شد. آنها کارگردانی، فیلمبرداری، ارزش‌های تولید و موسیقی و همچنین بازی‌های اولدمن و سیفرید را ستودند.

synopsis

1930’s Hollywood is reevaluated through the eyes of scathing social critic and alcoholic screenwriter Herman J. Mankiewicz as he races to finish the screenplay of Citizen Kane.
شما می توانید فیلم بسیار زیبای منک 2020 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.
فیلم مانک در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Mank

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!