این فیلم داستان یک اختلاف خانوادگی میان دو خواهر یکی از طبقه بالای شهر و دیگری از پایین شهر است. مهشید، دختر خالهٔ متعلق به پایین‌شهر، از بابک، پسرخاله متمول خود که ساکن آلمان است، درخواست ازدواج می‌کند و بابک نیز می‌پذیرد. حال که بابک به ایران برگشته، اختلاف نظر در خصوص ادامهٔ ازدواج این دو نفر، موجب مشاجره و منازعه بین خانوادهٔ این دو خواهر می‌شود که در نهایت منجر به ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم

تیزر فیلم من دیه گو مارادونا هستم

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم

درباره فیلم من دیه گو مارادونا هستم

من دیه‌گو مارادونا هستم فیلمی به کارگردانی و نویسندگی بهرام توکلی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته سال ۱۳۹۳ است.

بهار 1394 در سینماها به نمایش درآمد و در پاییز 1394 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

فیلم من دیه‌گو مارادونا هستم نامزد 11 جایزه از جشنواره فیلم فجر شد و برنده ۲ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (هومن سیدی) و بهترین صدا برداری (محمود سماک باشی) از آن خود کرد .

همچنین جواد نوروزبیگی توانست سیمرغ بلورین جایزه ویژه هیئت داوران را برای تهیه‌کنندگی سه فیلم بهمن، اعترافات ذهن خطرناک من و من دیه‌گو مارادونا هستم را دریافت کند.

synopsis

A writer which stolen his friend’s work is forced to write another sad novel on the behalf of him while he is in the middle of a family fight

بازیگران فیلم

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!