«شب های مافیا»، گیم شوی جذابی است که در آن یک قاتل سریالی به نام «زودیاک»، شهروندان و مافیای سیسیل را هدف قرار می دهد. در این برنامه محمد بحرانی نقش گرداننده بازی را بر عهده دارد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Mafia Nights: Zodiac

تیزر سریال شب های مافیا: زودیاک

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Mafia Nights: Zodiac

درباره سریال شب های مافیا: زودیاک

مجموعه شب های مافیا: زودیاک یک سریال گیم شو، رئالیتی شو، مسابقه و خانوادگی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا رضائیان است که در تابستان سال 1402 منتشر شد.

مسابقه شب های مافیا: زودیاک هر یکشنبه در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود.

Synopsis

“Mafia Nights” is a fascinating game show in which a serial killer named “Zodiac” targets the citizens and mafia of Sicily. In this program, Mohammad Bahrani is the host of the game

شما می توانید سریال بسیار زیبای شب های مافیا: زودیاک را با بهترین کیفیت از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران سریال Mafia Nights: Zodiac

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. سلام ببخشید سریال گودزیلا ۲ قسمت آن آمده است لطفا قرار دهید وهمینطور یک فیلم دیگر از گودزیلا ساخته شده است که چند روز دیگه اکران خواهد شد و نام آن است گودزیلا منفی صفر لطفا صفحه آن را درست کنید

    پاسخ 5