یک نویسنده 30 ساله به نام مک مارتین تعطیلات آخر هفته خود را در پالم اسپرینگز سپری می‌کند. اما وقتی یک روز از خواب بیدار می‌شود در کمال ناباوری متوجه می‌شود که به طرز عجیبی به خود 70 ساله‌اش (با بازی دایان کیتن) تبدیل شده است و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Mack & Rita

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Mack & Rita

درباره فیلم مک و ریتا

ماک و ریتا (به انگلیسی: Mack & Rita) یک فیلم کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی کیتی آسلتون، بر اساس فیلمنامه‌ای از مادلین والتر و پل ولش است.

خلاصه داستان زنی 30 ساله (الیزابت لیل) است که پس از یک مهمانی مجردی مانند خود 70 ساله خود (دایان کیتون) از خواب بیدار می شود.

تیلور پیج، لورتا دیوین، امی هیل، لویس اسمیت، وندی مالیک، سایمون رکس، مارتین شورت و داستین میلیگان نیز در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

این فیلم در 12 آگوست 2022 توسط Gravitas Premiere اکران شد و نظرات متفاوتی از سوی منتقدان دریافت کرد.

Synopsis

A 30-year-old writer (Elizabeth Lail) spends a wild weekend in Palm Springs and wakes up to find she has magically transformed into her 70-year-old self (Diane Keaton)

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Mack & Rita 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Mack & Rita در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Mack & Rita

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!