دو دوست قدیمی در انبار یک شرکت تجارت الکترونیک استخدام شده اند‌. «آلیس» به عنوان یک انتخابگر باید سفارشات را از قفسه ها خارج کند، «مگان» نیز به عنوان کارآموز مدیریت، نظارت و مدیریت گروهی از انتخابگران را برعهده دارد. «مگان» در تلاش برای حفظ شغل جدیدش، مجبور است همکار باردارش «آلیس» را تحت فشار و جنینش را در معرض خطر قرار دهد تا «نرخ انتخاب» او را بالا ببرد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Life and Death in the Warehouse

تیزر فیلم زندگی و مرگ در انبار

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Life and Death in the Warehouse

درباره فیلم زندگی و مرگ در انبار 2022

فیلم زندگی و مرگ در انبار ( به انگلیسی : Life and Death in the Warehouse 2022) یک فیلم درام به کارگردانی مشترک Aysha Rafaele و Joseph Bullman و نویسندگی Joseph Bullman و Helen Black محصول کشور انگلستان در سال 2022 میباشد. بازیگرانی همچون Aimee-Ffion Edwards و Poppy Lee Friar و Craig Parkinson در آن حضور داشته اند.

synopsis

In a desperate attempt to keep her new job at a Welsh warehouse, Megan presses a pregnant colleague to get her “pick rate” up, putting her and her fetus at risk.

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای Life and Death in the Warehouse 2022 دوبله شده یا زیرنویس چسبیده همراه نسخه کم حجم از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Life and Death in the Warehouse

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!