تغییرات آب و هوایی کنترل نشده و افسارگسیخته که در آینده نزدیک اتفاق می‌افتد، باعث افزایش فاجعه‌آمیز دما شده است. در این میان یک جوخه از سربازان در یک پایگاه نظامی متروکه به عنوان آخرین سنگر ایستاده‌اند و از سرزمین خود در برابر تهاجم دشمنی که هرگز ندیده‌اند، دفاع می‌کنند. اما...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Last Sentinel

تیزر فیلم آخرین نگهبان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Last Sentinel

درباره فیلم آخرین نگهبان 2023

آخرین نگهبان ( به انگلیسی : Last Sentinel 2023) یک فیلم در ژانر درام ، هیجانی و علمی تخیلی به کارگردانی Tanel Toom و نویسندگی Malachi Smyth محصول کشور انگلستان در سال 2023 می باشد.بازیگرانی همچون Martin McCann و Lucien Laviscount و Kate Bosworth در آن حضور داشته اند.

synopsis

A squad of soldiers is stranded on an abandoned military base on a near future Earth waiting for the relief or the enemy, whichever comes first.

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای Last Sentinel 2023 همراه با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Last Sentinel

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!