انیمیشن Kubo and the Two Strings در مورد پسرکی به نام کوبو و در ژاپن باستان روایت می‌شود. او در دهکده‌ای از مادرش مراقبت می‌کند تا اینکه یک شبح از گذشته با احیا کردن انتقامی بسیار قدیمی زندگی وی را زیر و رو می‌کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Kubo and the Two Strings

تیزر انیمیشن کوبو و دو تار

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Kubo and the Two Strings

درباره دوبله انیمیشن کوبو و دو تار

مدیر دوبلاژ: محمد طهان

گویندگان: رویا وثوقیان ، محمد طهان ، مریم دارا ، هدی بابایی ، افسانه حسینی ، مهران ولیزاده ، الهی منصوری ، مهرداد علیخانی و محمد رضا صولتی.

اطلاعات بیشتر درباره انیمیشن کوبو و دو همراه

کوبو و دو تار به انگلیسی: Kubo and the Two Strings یک انیمیشن فانتزی اکشن-ماجراجویی آمریکایی است که توسط استودیوی لایکا برای فوکس فیچرز تهیه و تولید شده است.

کارگردان آن تراویس نایت و فیلمنامه‌ نویس‌های آن مارک هیمز و کریس باتلر هستند. در این فیلم ستاره‌های مشهوری صداپیشگی می‌کنند که از میان آنها می‌توان به آرت پارکینسون، شارلیز ترون، متیو مک‌کانهی، رونی مارا، رالف فاینس و برندا واکارو اشاره نمود.

شما میتوانید این انیمیشن را با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

 

کوبو و دو تار در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Kubo and the Two Strings

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!