در حین تعطیلات، یک دختر و والدینش توسط غریبه های مسلح گروگان گرفته می شوند که از خانواده می خواهند برای جلوگیری از آخرالزمان تصمیم بگیرند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Knock at the Cabin

تیزر فیلم ضربه زدن به کابین

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Knock at the Cabin

درباره فیلم ضربه زدن به کابین

ضربه در کابین یک فیلم ترسناک روانشناختی آخرالزمانی آمریکایی به کارگردانی ام. نایت شیامالان است که فیلمنامه را بر اساس پیش نویس اولیه استیو دزموند و مایکل شرمن نوشته است. این بر اساس رمان 2018 کابین در انتهای جهان اثر پل جی ترمبلی است.

این اولین اقتباس از یکی از آثار اوست. در این فیلم دیو باتیستا، جاناتان گروف، بن آلدریج، نیکی آموکا برد، کریستن کوی، ابی کوئین و روپرت گرینت به ایفای نقش پرداخته اند.

Synopsis

While vacationing, a girl and her parents are taken hostage by armed strangers who demand that the family make a choice to avert the apocalypse

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Knock at the Cabin 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Knock at the Cabin در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Knock at the Cabin

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. اولش عجیب شروع شد و خب فیلم خوبی بود

    پاسخ 2