ماجراهای دختری را روایت می کند که در دنیا به دنبال احتمالات و چیزهای ممکن می رود و قصد دارد اکتشافات جذابی را انجام دهد. او به شهری دورافتاده سفر می کند که حیوانات جهش یافته باهوش در آن سکونت دارند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Kipo and the Age of Wonderbeasts

تیزر انیمیشن سریالی کیپو و عصر هیولاهای شگفت‌انگیز

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Kipo and the Age of Wonderbeasts

درباره انیمیشن کیپو و عصر هیولاهای شگفت‌انگیز

کیپو و عصر جانوران شگفت‌انگیز یک مجموعه تلویزیونی انیمیشنی است که توسط رادفورد سکریست ساخته شده و توسط بیل ولکوف ساخته شده است که از وب کمیک راد در سال 2015 Kipo اقتباس شده است. این سریال توسط شرکت آمریکایی DreamWorks Animation Television تولید شده و توسط استودیو میر کره جنوبی انیمیشن ساخته شده است.

مجموعه انیمیشن بزرگسالان جوان دختری به نام کیپو اوک را دنبال می‌کند که پس از فرار از لانه‌اش به دنبال پدرش می‌گردد و باید دنیای سطحی پسا آخرالزمانی را که توسط حیوانات جهش‌یافته اداره می‌شود کاوش کند تا او را پیدا کند. در طول راه، او با انسان های بازمانده ولف و بنسون و حیوانات جهش یافته دیو و ماندو دوست می شود.

این سریال به دلیل طراحی، شخصیت پردازی، موسیقی، جهان سازی، صداپیشگی و تنوع مورد تحسین قرار گرفته است. این سریال به‌ویژه برای نمایش دگرباشان جنسی و شخصیت‌های رنگین‌پوست قابل توجه است.

سه فصل این سریال، هر ده قسمت طولانی، در سال 2020 منتشر شد. فصل 1 در 14 ژانویه،  فصل 2 در 12 ژوئن، و فصل 3 در 12 اکتبر منتشر شد.

synopsis

A girl explores the possibilities in a post-apocalyptic world

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Kipo and the Age of Wonderbeasts را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Kipo and the Age of Wonderbeasts در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Kipo and the Age of Wonderbeasts

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!