سال‌ها پس از سلطنت سزار، یک میمون جوان به سفری می‌رود که او را وادار می‌کند تا همه چیزهایی را که در مورد گذشته به او آموخته‌اند زیر سوال ببرد و انتخاب‌هایی انجام دهد که آینده‌ای را برای میمون‌ها و انسان‌ها مشخص می‌کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Kingdom of the Planet of the Apes

تیزر فیلم پادشاهی سیاره میمون‌ها

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Kingdom of the Planet of the Apes

درباره فیلم پادشاهی سیاره میمون‌ ها

پادشاهی سیاره میمون‌ها (به انگلیسی: Kingdom of the Planet of the Apes) یک فیلم اکشن و علمی-تخیلی آمریکایی در حال ساخت به کارگردانی وس بال بر اساس فیلمنامه‌ای از جاش فریدمن، ریک یافا و آماندا سیلور و پاتریک آیسون است که توسط جو هارتویک جونیور، یافا، سیلور و جیسون تهیه شده‌است.

این فیلم که توسط کمپانی استودیوهای قرن بیستم تولید و توزیع می‌شود، قرار است دنباله‌ای برای جنگ برای سیاره میمون‌ها (۲۰۱۷) و چهارمین قسمت از سری راه اندازی مجدد سیاره میمون‌ها محسوب می‌شود. اوون تیگ در نقش اصلی در کنار فریا آلن، پیتر میکون، ایکا دارویل و کوین دورند بازی می‌کند.

synopsis

Many years after the reign of Caesar, a young ape goes on a journey that will lead him to question everything he’s been taught about the past and make choices that will define a future for apes and humans alike.

شما می توانید سریال بسیار زیبای Kingdom of the Planet of the Apes 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

پادشاهی سیاره میمون‌ها در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Kingdom of the Planet of the Apes

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. خیلی هیجانی

    پاسخ 0
  2. این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

    کی میا خیلی فلم خوبیه

    پاسخ 1