زندگی ایو آنطور که انتظار داشت پیش نرفته است، او مامور باهوش MI5 است. از طرف دیگر "ویلانل" یک قاتل حرفه ای است که برای به سرانجام رسیدن ماموریتش دست به هر کاری می زند. اکنون "ایو" و "ویلانل" وارد یک جریان موش و گربه بازی می شوند و هر کدام بدنبال شکار دیگری هستند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Killing Eve

تیزر سریال کشتن ایو

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Killing Eve

درباره سریال کشتن ایو

کشتنِ ایو (انگلیسی: Killing Eve) نام مجموعه تلویزیونی بریتانیایی است که فصل اول آن در سال ۲۰۱۸ از شبکهٔ بی‌بی‌سی آمریکا پخش شد. طرح این سریال بر اساس رمان اسم رمز ویلانل (Codename Villanelle) نوشتهٔ لوک جنینگز است.

فصل اول سریال کشتن ایو با استقبال زیادی در بریتانیا و آمریکا روبرو شد و جوایزی چون جایزه پیبادی و جایزهٔ آکادمی بریتانیا برای بهترین سریال درام (از جوایز فیلم بفتا) را کسب کرد.

فصل دوم مجموعه در آوریل ۲۰۱۹ پخش شد و پس از موفقیت آن، در ژانویهٔ ۲۰۲۰ این سریال برای فصل‌های سوم و چهارم تمدید شد. پخش فصل سوم این سریال از ۱۲ آوریل ۲۰۲۰ در بی‌بی‌سی آمریکا آغاز شد.

از بازیگران این سریال می‌توان به ساندرا اوه، جودی کومر، نیکلاس گریس و فیونا شو اشاره کرد.

synopsis

After a series of events, the lives of a security operative and an assassin become inextricably linked

شما می توانید سریال بسیار زیبای Killing Eve را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Killing Eve در ویکی پدیا

بازیگران سریال Killing Eve

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!