یوتا اوکوتسو دچار جن‌زدگی شده. از زمانی که دوست دوران کودکیش، ریتا رو در یک حادثه‌ی رانندگی از دست داده بود، روح اون دختر همیشه باهاش باقی مونده. اما روح اون به عنوان دختر بامزه‌ای که یوتا قبلاً می‌شناخت نبود، بلکه به عنوان یه موجود وحشتناک و قدرتمند ظاهر شده بود که از یوتا محافظت می‌کرد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمه Jujutsu Kaisen 0

تیزر انیمه جوجوتسو کایسن صفر

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمه Jujutsu Kaisen 0

درباره انیمه جوجوتسو کایسن صفر

جوجوتسو کایسن ۰ (به انگلیسی: Jujutsu Kaisen 0) یک فیلم انیمه ژاپنی در ژانر خیال‌پردازی تاریک از سال ۲۰۲۲ است که بر اساس مجموعه مانگا به همین نام، پیش‌درآمدی بر مجموعه مانگای جوجوتسو کایسن ساخته شده‌ که هر دو توسط گِگه آکوتامی نوشته و مصور سازی شده است.

این فیلم به کارگردانی پارک سانگهو و نویسندگی هیروشی سکو با بازیگرانی چون مگومی اوگاتا، کانا هانازاوا، میکاکو کوماتسو، ارمکی اوچیاما، توموکازو سکی، یویچی ناکامورا و تاکاهیرو ساکورای ساخته شد. این فیلم که توسط ماپا تهیه و توسط توهو توزیع شده‌است و در دسامبر ۲۰۲۱ در ژاپن و در مارس ۲۰۲۲ در ایالات متحده به نمایش درآمد و در سراسر سال ۲۰۲۲ در سایر نقاط جهان اکران شد.

این فیلم داستان یوتا اوکوتسو، دانش آموز جوانی را دنبال می‌کند که جادوگر می‌شود و به دنبال کنترل روح نفرین شده ریکا اوریموتو، دوست دوران کودکی اش، در دبیرستان جوجوتسو در کنار سایر بچه‌های ماهر ظاهر می‌شود.

علاوه بر این که داستان بر روی یوتا و دوستانش متمرکز بود، کارکنان تصمیم گرفتند با اضافه کردن صحنه‌های جدید متمرکز بر مربی اش ساتورو گوجو و دوست و دشمن قدیمی‌اش سوگورو گتو، روایت را از مانگای اصلی گسترش دهند.

جوجوتسو کایسن بر اساس روایت و داستان غم‌انگیز یوتا، نقدهای مثبتی دریافت کرد و سکانس‌های مبارزه ایجاد شده توسط ماپا و همچنین موسیقی متن فیلم مورد ستایش قرار گرفت.

Synopsis

Yuta Okkotsu, a high schooler who gains control of an extremely powerful Cursed Spirit and gets enrolled in the Tokyo Prefectural Jujutsu High School by Jujutsu Sorcerers to help him control his power and keep an eye on him

شما می توانید انیمه بسیار زیبای Jujutsu Kaisen 0 2021 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمه Jujutsu Kaisen 0 در ویکی پدیا

بازیگران انیمه Jujutsu Kaisen 0

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
 1. این دوبله مال نماواست؟

  پاسخ 0
 2. بالاخره امد دمتون گرم

  پاسخ 1
 3. منکه از سایتتون رازیم

  پاسخ 4
 4. چرا نمیشه وارد انیمه شد

  پاسخ 1