در مرز جدا کننده غیرنظامی دو کره، دو سرباز کره شمالی توسط یک سرباز کره جنوبی کشته می شوند. اما یازده گلوله در جسدها پیدا می شود، به همراه 5 گلوله باقیمانده در اسلحه ضارب جمعا 16 گلوله برای اسلحه ای که باید 15 گلوله داشته باشد پیدا می شود.اما حقیقت بسیار دردناکتر از چیزی است که همه تصور می کنند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Joint Security Area

تیزر فیلم منطقه امنیتی مشترک

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Joint Security Area

درباره فیلم منطقه امنیتی مشترک

منطقه امنیتی مشترک فیلمی در ژانر درام به کارگردانی پارک چان-ووکاست که در سال ۲۰۰۰ منتشر شد.

از بازیگران آن می‌توان به لی یونگ آئه و لی بیونگ-هان اشاره کرد.

«داستان فیلم» : در کنار پل معروفی به نام “بدون بازگشت” در پونونجوم ،که در ناحیه دمیلیتیزه بین کره شمالی و کره جنوبی قرار دارد یک گارد مرزی توسط گلوله کشته میشود،

از طرفی شمشیر یک سرباز کره جنوبی در محل حادثه وجود دارد به همین دلیل هر دو کشور کره شمالی و جنوبی این اقدام را تحریک آمیز در نظر میگیرند.و مقامات هر دو کشور برای حل این مشکل به NNSC درخواست میدهند تا این امور را بررسی کند.

از کشور سوئیس یک کاپیتان خانم که از تبار کره است برای تحقیقات به محل حادثه فرستاده میشود و …

synopsis

After a shooting incident at the North/South Korean border/DMZ leaves 2 North Korean soldiers dead, a neutral Swiss/Swedish team investigates, what actually happened.

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Joint Security Area 2000 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Joint Security Area

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!