فیلم John and the Hole روایتگر بحران دوران بلوغ نوجوان 13 ساله ای به نام جان است که در اقدامی نگران کننده، اعضای خانواده خود را داخل حفره ای در دل زمین اسیر می کند اکنون اعضای خانواده تلاش می کنند تا زندگی خود را نجات دهند ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم John and the Hole

تیزر فیلم جان و حفره

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم John and the Hole

درباره فیلم جان و حفره

جان و سوراخ (به انگلیسی: John and the Hole) یک فیلم درام آمریکایی به کارگردانی پاسکوال سیستو و نویسندگی نیکلاس جیکابون در سال 2021 است.

اقتباسی بلند از داستان کوتاه جاکوبون ، ال پوزو ، در این فیلم چارلی شاتول ، مایکل سی هال ، جنیفر اله و تایسا فارمیگا بازی می کنند. داستان فیلم درباره پسری است که حفره ای در حیاط خلوت خانواده اش کشف می کند.

این فیلم برای جشنواره فیلم 2020 2020 انتخاب شد و اولین نمایش جهانی آن در جشنواره فیلم ساندنس 2021 در 29 ژانویه 2021 بود. در 6 اوت 2021 توسط IFC Films منتشر شد.

synopsis

A coming-of-age psychological thriller that plays out the unsettling reality of a kid who holds his family captive in a hole in the ground

شما می توانید فیلم بسیار زیبای John and the Hole 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم John and the Hole در ویکی پدیا

بازیگران فیلم John and the Hole

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!