آن، که با یک وزیر در شهر ازدواج کرده است، احساس می‌کند که زندگی وی طی 30 سال گذشته در حال بدتر شدن است. رویارویی با یک استاد دانشگاه، حس جدیدی از قدرت و اشتیاق به زندگی جسورانه تر را برای او به ارمغان می آورد. اما اتفاقات عجیبی می افتد که…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Jakob’s Wife

تیزر فیلم همسر جیکوب

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Jakob’s Wife

درباره فیلم همسر جیکوب

همسر جاکوب یک فیلم ترسناک و مهیج آمریکایی در سال 2021 به کارگردانی و تهیه کنندگی تراویس استیونز از فیلمنامه ای از استیونز ، کتی چارلز و مارک استینزلند است.

در این فیلم بازیگرانی چون باربارا کرامپتون (که به عنوان تهیه کننده نیز فعالیت می کند) ، لری فسدن و بونی آرونز بازی می کنند.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در South by Southwest در 17 مارس 2021 انجام داد و در 16 آوریل 2021 توسط RLJE Films و Shudder در سینما ، به درخواست و دیجیتال در ایالات متحده اکران شد.

synopsis

Anne, married to a small-town Minister, feels her life has been shrinking over the past 30 years. Encountering “The Master” brings her a new sense of power and an appetite to live bolder. However, the change comes with a heavy body count

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Jakob’s Wife 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Jakob’s Wife در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Jakob’s Wife

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!