دانلود فیلم همسر جیکوب 2021

Jakob’s Wife
| محصول سال کشور به زبان
اطلاعات بیشتر

آن، که با یک وزیر در شهر ازدواج کرده است، احساس می‌کند که زندگی وی طی 30 سال گذشته در حال بدتر شدن است. رویارویی با یک استاد دانشگاه، حس جدیدی از قدرت و اشتیاق به زندگی جسورانه تر را برای او به ارمغان می آورد. اما اتفاقات عجیبی می افتد که…

گالری تصاویر فیلم Jakob’s Wife همسر جیکوب

  • دانلود فیلم همسر جیکوب 2021
  • نسخه کم حجم فیلم همسر جیکوب 2021
  • تماشای آنلاین فیلم همسر جیکوب 2021
  • تصاویر فیلم همسر جیکوب 2021
  • دانلود فیلم Jakob’s Wife 2021
  • دانلود فیلم همسر جیکوب 2021

محتوای فیلمر مناسب جمع خانواده بوده و بازبینی شده است

دسترسی به این محتوا محدود شده است :) لطفا فیـلــتــر شکن خود را خاموش کنید!
پشتیبانی یا درخواست فیلم و سریال در تلگرام

تماشای تیزر فیلم همسر جیکوب

لیست بازیگران فیلم Jakob’s Wife

اطلاعات بیشتر

درباره فیلم همسر جیکوب

همسر جاکوب یک فیلم ترسناک و مهیج آمریکایی در سال 2021 به کارگردانی و تهیه کنندگی تراویس استیونز از فیلمنامه ای از استیونز ، کتی چارلز و مارک استینزلند است.

در این فیلم بازیگرانی چون باربارا کرامپتون (که به عنوان تهیه کننده نیز فعالیت می کند) ، لری فسدن و بونی آرونز بازی می کنند.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در South by Southwest در 17 مارس 2021 انجام داد و در 16 آوریل 2021 توسط RLJE Films و Shudder در سینما ، به درخواست و دیجیتال در ایالات متحده اکران شد.

synopsis

Anne, married to a small-town Minister, feels her life has been shrinking over the past 30 years. Encountering “The Master” brings her a new sense of power and an appetite to live bolder. However, the change comes with a heavy body count

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Jakob’s Wife 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Jakob’s Wife در ویکی پدیا

ارسال دیدگاه

فیلمر در اینستاگرام فیلمر در تلگرام