دانلود فیلم با احترام مردم مردومیلی 2022 • فیلمر
دانلود فیلم با احترام مردم مردومیلی 2022 Itlu Maredumilli Prajaneekam
17 7.1 118 دقیقه

معلم مدرسه‌ای به عنوان افسر انتخابات در یک روستای کوهستانی منصوب می‌شود. پس از مدتی او مجبور می‌شود برای حل مسائل اجتماعی حاکم بر روستا، دستگاه رای گیری را دور بزند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Itlu Maredumilli Prajaneekam

تیزر فیلم با احترام، مردم مردومیلی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Itlu Maredumilli Prajaneekam

درباره فیلم با احترام مردم مردومیلی

Itlu Maredumilli Prajaneekam (ترجمه: با احترام، مردم Maredumilli) یک فیلم درام اجتماعی مهیج اجتماعی به زبان تلوگوی هندی محصول ۲۰۲۲ است که توسط اولین بازیگر A. R. Mohan نوشته و کارگردانی شده است.

این فیلم که توسط استودیو زی و هاسیا موویز تهیه شده است، آلاری نارش، آناندی، ونلا کیشور، پراوین، سامپات راج و سریتج را در نقش های اصلی بازی می کنند. این فیلم در 25 نوامبر 2022 اکران شد.

Synopsis

A school teacher who is posted as an Election Officer in a rural mountainous village, makes sure that 100% voting happens there. However, he is forced to whisk away the voting machine to solve the societal issues prevailing in the village

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Itlu Maredumilli Prajaneekam 2022 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Itlu Maredumilli Prajaneekam در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Itlu Maredumilli Prajaneekam

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!