ده سال پس از وقایع قسمت دوم روایت می‌شود، زمانی که پسر خانواده لمبرت، دالتون (با بازی تای سیمپکینز) برای رفتن به کالج آماده می‌شود. با این حال، رویای کالج دالتون زمانی به یک کابوس تبدیل می‌شود که شیاطین سرکوب شده گذشته به طور ناگهانی بازمی‌گردند و او و پدرش جاش (با بازی پاتریک ویلسون) را بار دیگر آزار می‌دهند. حال جاش و دالتون باید یکبار برای همیشه به آزار و اذیت شیاطین پایان داده و آن‌ها را متوقف کنند اما…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Insidious: The Red Door

تیزر فیلم توطئه‌ آمیز ۵: درب قرمز

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Insidious: The Red Door

درباره فیلم توطئه‌آمیز ۵: درب قرمز 2023

توطئه‌آمیز: درِ قرمز (به انگلیسی: Insidious: The Red Door) یک فیلم فراطبیعی ترسناک آمریکایی به کارگردانی پاتریک ویلسون در نخستین کارگردانی خود با فیلمنامه‌ای از اسکات تیمز از داستانی اثر لی ونل، خالق این مجموعه است. این فیلم دنباله مستقیم توطئه‌آمیز (۲۰۱۰) و توطئه‌آمیز: قسمت ۲ (۲۰۱۳) است و به عنوان پنجمین قسمت از مجموعه‌فیلم توطئه‌آمیز و همچنین پنجمین قسمت از نظر زمانی عمل می‌کند. ویلسون، تای سیمپکینز و رز بیرن نقش‌های خود را از این مجموعه‌فیلم تکرار می‌کنند و پیتر داگر، سینکلر دانیل و هیام عباس در نقش‌های مکمل به بازیگران می‌پیوندند.

پس از اکران توطئه‌آمیز: آخرین کلید در سال ۲۰۱۸، بلوم‌هاوس پروداکشنز امکاناتی را برای تولید فیلم‌های آینده در این فرنچایز دنبال کرد، از جمله یک تقاطع با مجموعه‌فیلم شوم. در اکتبر ۲۰۲۰، استودیو اعلام کرد که ویلسون کارگردانی و بازی در فیلم جدید را بر عهده خواهد داشت و تیمز فیلمنامه را بر اساس داستانی از ونل می‌نویسددر سال 2023 اکران شد.

synopsis

The Lamberts must go deeper into The Further than ever before to put their demons to rest once and for all.

شما میتوانید فیلم زیبای Insidious: The Red Door 2023 را همراه با زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

توطئه‌آمیز ۵: درب قرمز در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Insidious: The Red Door

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!