نمو یک سارق رده بالای آثار هنری است که پس از خراب شدن دزدی آخرش، خود را درون یک پنت‌هاوس می‌بیند که به همراه آثار هنری ارزشمند زندانی شده و حالا باید با زیرکی و ابتکار خود نجات پیدا کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Inside

تیزر فیلم درون

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Inside

درباره فیلم درون

Inside یک فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی محصول 2023 نوشته بن هاپکینز و کارگردانی واسیلیس کاتسوپیس در اولین کارگردانی بلند خود است. در این فیلم ویلم دفو، جین برووتس و الیزا استوک بازی می کنند.

Inside اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم برلین 2023 در 20 فوریه 2023 و در ایالات متحده در 17 مارس 2023 توسط Focus Features داشت.

Synopsis

Nemo, a high-end art thief, is trapped in a New York penthouse after his heist doesn’t go as planned. Locked inside with nothing but priceless works of art, he must use all his cunning and ingenuity to survive

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Inside 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Inside در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Inside

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!