بهمن مردانی برای کشف راز آنچه بیست و پنج سال قبل باعث فرار او به خارج از کشور شده بود به ایران باز می گردد ، خانواده رشید فرشباف استاد مشهور طراحی فرش را در موقعیت تازه ای قرار می دهد، موقعیتی بسیار عجیب...

تصاویر فیلم Innocent

  • دانلود سریال بی گناه
  • دانلود سریال بی گناه
  • دانلود سریال بی گناه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Innocent

درباره سریال بی گناه

آنطور که روابط‌عمومی سریال اعلام کرده، فیلمبرداری بخش نخست بی‌گناه به کارگردانی مهران احمدی در تهران به پایان رسیده است.

سریال بی گناه اولین سریال مهران احمدی در شبکه نمایش خانگی این روزها در تهران در حال تصویربرداری است و گروه، بعد از اتمام مراحل ضبط در زمان حال، مشغول فیلمبرداری سکانس‌های باقیمانده در زمان گذشته هستند. زمان گذشته این سریال شامل سال‌های دهه ۶۰ می‌شود که سال‌هاست دستمایه بسیاری از سریال‌سازان ایرانی شده است.

سریال بی‌گناه اولین سریال مهران احمدی در نمایش خانگی این روزها در تهران در حال تصویربرداری است و گروه، بعد از اتمام مراحل ضبط در زمان حال، مشغول فیلمبرداری سکانس‌های باقی مانده زمان گذشته هستند.

synopsis

Bahman Mardani returns to Iran to discover the secret of what caused him to flee abroad twenty-five years ago. The family of Rashid Farshbaf puts the famous master of carpet design in a new position, a very strange situation

شما می توانید سریال بسیار زیبای بی گناه را از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Innocent

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!