بهمن مردانی برای کشف راز آنچه بیست و پنج سال قبل باعث فرار او به خارج از کشور شده بود به ایران باز می گردد ، خانواده رشید فرشباف استاد مشهور طراحی فرش را در موقعیت تازه ای قرار می دهد، موقعیتی بسیار عجیب...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Innocent

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Innocent

درباره سریال بی گناه

سریال بی گناه اولین سریال مهران احمدی در شبکه نمایش خانگی این روزها در تهران در حال تصویربرداری است و گروه، بعد از اتمام مراحل ضبط در زمان حال، مشغول فیلمبرداری سکانس‌های باقیمانده در زمان گذشته هستند. زمان گذشته این سریال شامل سال‌های دهه ۶۰ می‌شود که سال‌هاست دستمایه بسیاری از سریال‌سازان ایرانی شده است.

سریال بی‌گناه اولین سریال مهران احمدی در نمایش خانگی این روزها در تهران در حال تصویربرداری است و گروه، بعد از اتمام مراحل ضبط در زمان حال، مشغول فیلمبرداری سکانس‌های باقی مانده زمان گذشته هستند.

synopsis

Bahman Mardani returns to Iran to discover the secret of what caused him to flee abroad twenty-five years ago. The family of Rashid Farshbaf puts the famous master of carpet design in a new position, a very strange situation

شما می توانید سریال بسیار زیبای بی گناه را از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Innocent

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. قسمت 21 اومد لطفا بزارید

    پاسخ 5
  2. عالی بود.

    پاسخ 7