‎جی وو دانش آموزی است که در یک دبیرستان خصوصی معتبر درس می خواند. او به دلیل پیشینه‌ اجتماعی متفاوت با همکلاسی های ثروتمندش سازگاری ندارد. از طرفی «هاک سونگ» نگهبان مدرسه در واقع یک نابغه ریاضی است که از کره شمالی فرار کرده و اکنون با گذشته بسته خود زندگی می کند. طی اتفاقی «جی وو» با «هاک سونگ» آشنا می شود و از او می خواهد ریاضیات را به او یاد دهد و با هم دوست شوند. اما دوستی آن ها پس از یک حادثه در مدرسه به خطر می افتد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم In Our Prime

تیزر فیلم در دوران اوج ما

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم In Our Prime

درباره فیلم در دوران اوج ما

در دوران اوج ما (کره ای: 이상한 나라의 수학자؛ Hanja: 異常한 나라의 數學者؛ RR: Isanghan Naraeui Suhakja؛ lit. South Parkhong2) فیلم درام است.

در این فیلم چوی مین سیک، کیم دونگ هوی، پارک بیونگ یون، پارک هه جون و جو یون سئو بازی می کنند و حول محور دو نفر می چرخد: یک ریاضیدان نابغه با گذشته ای پنهان و دانش آموزی که در ریاضیات مردود است. این فیلم در 9 مارس 2022 به نمایش درآمد.

Synopsis

Follows Ji-woo, an outcast in a prestigious private high school who meets Hak-sung, the school’s security guard, and asks him to teach him math and become friends, but their friendship is at risk after an incident in school

شما می توانید فیلم بسیار زیبای In Our Prime 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم In Our Prime در ویکی پدیا

بازیگران فیلم In Our Prime

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!