یک دانش آموز کلاس هشتمی خودکشی می‌کند اما پیش از مرگش در یادداشتی نام تمام دانش‌آموزانی که او را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند را می‌نویسد. حال والدین این بچه‌ها به مدرسه فراخوانده شده و جنگ بر سر این موضوع آغاز می‌شود تا اینکه…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم I Want to Know Your Parents

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم I Want to Know Your Parents

درباره فیلم می‌خواهم والدینت را بشناسم 2022

می‌خواهم والدینت را بشناسم به انگلیسی ( I Want to Know Your Parents ) یک فیلم در ژانر درام و رازآلود محصول کشور کره جنوبی در سال 2022 به کارگردانی Ji-hoon Kim و نویسندگی مشترک Gim Gyungmi و Seigo Hitazawa میباشد که بازیگرانی چون Sol Kyung-gu ، Dal-su Oh ،Woo-hee Chun در آن حضور داشته اند.

synopsis

An eighth grade student kills himself but not before writing the names of the students who victimized him. Their parents are then called into the school and a battle goes on regarding the will.

شما میتوانید فیلم زیبای I Want to Know Your Parents 2022 را به صورت دوبله از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین با نسخه کم حجم تماشا کنید.

بازیگران فیلم I Want to Know Your Parents

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!