این مستند، سفری چند روزه از «علیرضا اوسیوند» را روایت میکند. مخاطب با او همراه میشود و از شلوغی ها و آشفتگی های زندگی شهری می گذرد تا به آرامش و سکوت بیابان و کویر برسد. در واقع در این سفر وی نوع دیگری از زندگی را تجربه می کند. او در این سفر با مردمی آشنا می شود که از طریق شتربانى و دامدارى در کویر و بیابان رزق و روزى زندگى خود و خانواده را تأمین مى کنند. و نیز برعکس ذهنیتی که عامه مردم نسبت به خشکى و بى آبى در بیابان ها و کویر دارند، در این مستند خلاف این قضیه نمایش داده میشود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم

درباره فیلم بی آب و نان…بیابان

بی آب و نان…بیابان فیلمی مستند به کارگردانی و نویسندگی مهدی گلستانیان است که در سال 2020 منتشر شد.

synopsis

“Without water and bread … desert” narrates a few days journey of “Alireza Osivand”. The audience accompanies him and goes through the hustle and bustle of city life to reach the peace and quiet of the desert. In fact, on this trip, he experiences a different kind of life. In this journey, he meets people who provide for themselves and their families through livestock and livestock in the desert. And contrary to the mentality of the general public towards drought and dehydration in the desert, this documentary shows the opposite

شما می توانید فیلم بسیار زیبای بی آب و نان…بیابان را از وبسایت فیلمر دانلود کره یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!