داستان فیلم Hive درباره زنی است که شوهرش پس از جنگ مفقود شده و او برای تامین مخارج خانواده اش، کسب و کار کوچکی به راه می اندازد. اما همانطور که او در برابر جامعه مردسالاری می ایستد که از او حمایت نمی کند، با تصمیمی حیاتی مواجه می شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Hive

تیزر فیلم کندو

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Hive

درباره فیلم کندو

کندو (آلبانیایی: Zgjoi) یک فیلم درام اهل کوزوو محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی بلرتا باشولی در اولین کارگردانی خود است. در این فیلم ایلکا گاشی، چون لاجیچی و آئوریتا آگوشی ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس 2021 در 31 ژانویه 2021 به نمایش درآمد و اولین فیلم در تاریخ ساندنس بود که هر سه جایزه اصلی – جایزه بزرگ هیئت داوران، جایزه تماشاگران و جایزه کارگردانی – را در مسابقه دراماتیک سینمای جهانی برد.

این فیلم به عنوان ورودی کوزوو برای بهترین فیلم بلند بین المللی در نود و چهارمین دوره جوایز اسکار انتخاب شد.

synopsis

Fahrije’s husband has been missing since the war in Kosovo. She sets up her own small business to provide for her kids, but as she fights against a patriarchal society that does not support her, she faces a crucial decision

ما می توانید فیلم بسیار زیبای Hive 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Hive در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Hive

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. لینک 1080 ناقص بود

    پاسخ 1