ویکرام یک پلیس 32 ساله است که با گذشته تلخ خود مبارزه می‌کند. در این میان دختری به نام پریتی به شکلی مرموز در شهر حیدرآباد ناپدید می‌شود. حال ویکرام باید به هر قیمتی که شده این پرونده عجیب را حل کند و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم HIT: The First Case

تیزر فیلم واحد رسیدگی به قتل

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم HIT: The First Case

درباره فیلم واحد رسیدگی به قتل

HIT: The First Case یک فیلم اکشن و مهیج به زبان تلوگو هندی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی اولین بازیگر Sailesh Kolanu و تهیه‌کنندگی Prashanti Tipirneni است.

در این فیلم ویشوک سن، امیرحسین آشیک و روحانی شارما ایفای نقش می کنند. خلاصه داستان به دنبال ویکرام رودراجو، افسر پلیس تیم مداخله در قتل (HIT) در ایالت تلانگانا است که وظیفه بررسی پرونده ناپدید شدن یک دختر جوان را بر عهده دارد.

The First Case در 28 فوریه 2020 در سینما اکران شد و به عنوان یک سرمایه گذاری سودآور در گیشه ظاهر شد.

این فیلم قرار است دنباله ای مستقل با عنوان HIT: The Second Case دنبال شود. کولانو همچنین بازسازی هندی The First Case را با همین عنوان بر عهده داشت که در جولای 2022 منتشر شد.

Synopsis

Vikram is a 32-year-old cop. While he is battling with his own traumatic past, the stakes get high when a girl called Preethi mysteriously disappears in Hyderabad and Vikram has to solve the case at any cost

شما می توانید فیلم بسیار زیبای HIT: The First Case 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم HIT: The First Case در ویکی پدیا

بازیگران فیلم HIT: The First Case

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!