یک بچه خردمند و بی خانمان و آمریکایی با جادو به پادشاهی باستان چین سانگسینگدوی منتقل می شود ، جایی که یک تیم رنگارنگ ابرقهرمان برای دفاع از شهر در برابر یک فاتح وحشی به کمک او نیاز دارند. او وانمود می کند که به آنها می پیوندد ، اما مخفیانه نقشه می کشد تا ماسک های طلایی بی ارزش را که تمام قدرت آنها را به قهرمانان می دهد ، بدزدد…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Heroes of the Golden Masks

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Heroes of the Golden Masks

درباره انیمیشن قهرمانان ماسک های طلایی

قهرمانان ماسک های طلایی انیمیشنی کمدی و ماجراجویی به کارگردانی Sean Patrick O’Reilly و نویسندگی Xiaoming Yao است که در سال 2023 منتشر شد.

Synopsis

Charlie, a wise-cracking, homeless, American orphan is magically transported to the ancient Chinese kingdom of Sanxingdui, where a colorful team of superheroes need his help to defend the city from a brutal conqueror. Charlie joins the heroes, and secretly schemes to steal the priceless golden masks that grant them their powers

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Heroes of the Golden Masks 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران انیمیشن Heroes of the Golden Masks

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!