برداشتی از فیلم کلاسیک ترسناک کلایو بارکر در سال 1987 که در آن زن جوانی که با اعتیاد دست و پنجه نرم می‌کند، یک جعبه پازل باستانی در اختیار می‌گیرد، غافل از اینکه هدف آن احضار سنوبیت‌ها است...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Hellraiser

تیزر فیلم جهنم ساز

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Hellraiser

درباره فیلم برپاخیزان جهنم

Hellraiser یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی دیوید بروکنر، با فیلمنامه‌ای از بن کالینز و لوک پیوتروسکی، برگرفته از داستانی است که آن‌ها با همکاری دیوید اس.

گویر نوشته‌اند. دومین اقتباس از رمان «قلب جهنمی» در سال 1986 اثر کلایو بارکر، که مبنایی برای فیلم Hellraiser در سال 1987 او بود، این یک راه‌اندازی مجدد از فرنچایز اصلی و قسمت یازدهم به طور کلی است. این فیلم محصول مشترک Spyglass Media Group و Phantom Four Films است و بازیگرانی چون Odessa A’zion، Jamie Clayton، Brandon Flynn، Goran Višnjić، Drew Starkey، Adam Faison، Aoife Hinds، Selina Lo و Hiam Abbass در آن حضور دارند.

برنامه ریزی برای بازسازی Hellraiser در اکتبر 2007 آغاز شد و الکساندر بوستیلو و جولین موری تایید کردند که کارگردانی پروژه را بر عهده خواهند داشت و بارکر تهیه کننده و مارکوس دانستان و پاتریک ملتون فیلمنامه را خواهند نوشت. بعد از اینکه موری و بوستیلو پروژه را ترک کردند، Dimension Films اعلام کرد که تاد فارمر و پاتریک لوسیه این پروژه را برعهده خواهند گرفت و تولید آن برای سال جدید و قبل از اکران در اواخر سال 2011، اوایل 2012 در نظر گرفته شده است. با این حال، پس از انتشار Hellraiser: Revelations برای حفظ حقوق مستمر، Farmer تایید کرد که او و Lussier دیگر درگیر نیستند.

تا سال 2018، پس از موفقیت انتقادی و تجاری هالووین، Miramax Films برنامه‌های خود را برای قسمت‌های جدید Hellraiser، از جمله پیش درآمد و فصل جدیدی از این مجموعه، تایید کرد. این فیلم در اوایل سال 2019 با نور سبز روشن شد و بروکنر آن را بر اساس فیلمنامه ای نوشته شده توسط کالینز و پیوتروسکی کارگردانی کرد که بیشتر از فیلم اصلی به منبع اصلی پایبند است. فیلمبرداری از سپتامبر تا اکتبر 2021 انجام شد.

Hellraiser اولین نمایش جهانی خود را در فستیوال شگفت انگیز در 28 سپتامبر 2022 داشت و توسط Disney Platform Distribution از طریق پخش انحصاری در Hulu به عنوان یک فیلم اصلی Hulu در 7 اکتبر منتشر شد.

Synopsis

A take on Clive Barker’s 1987 horror classic where a young woman struggling with addiction comes into possession of an ancient puzzle box, unaware that its purpose is to summon the Cenobites

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Hellraiser 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Hellraiser در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Hellraiser

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. سانسورن فیلماتون؟

  پاسخ 4
  • سلام رضا جان.
   بعضی ها هر دو نسخه هستش.
   اگه نوشته شده بود بدون حذقیات بعنی بدون سانسور هستش.

   پاسخ 3