زنی سیاهپوست به نام هریت تابمن که در طی دهه ۱۸۴۰ میلادی در ایالت مریلند آمریکا زندگی می‌کند، از چنگ برده‌داران می‌گریزد و با اقدامات جسورانه و هوشمندانه خود، به یکی از بزرگترین قهرمانان تاریخ این کشور تبدیل می‌شود. هریت در طول دوران زندگی خود، صدها برده سیاهپوست را نجات می‌دهد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Harriet

تیزر فیلم هریت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Harriet

درباره فیلم هریت

هریت (انگلیسی: Harriet) فیلمی زندگی‌نامه‌ای به کارگردانی کیسی لمونز است که فیلم‌نامه آن را همراه با گریگوری آلن هاوارد به نگارش درآورده‌است. در این فیلم سینتیا اریوو در نقش هریت تابمن و لسلی اودم جونیور، جو آلوین و جنل مونی در نقش‌های مکمل در فیلم حضور دارند.

ساخت فیلمی بر اساس زندگی‌نامه هریت تابمن سال‌ها بود که در دست ساخت بود و شایعه شده‌بود که وایولا دیویس ایفاگر نقش هریت خواهد بود. سرانجام در فوریه ۲۰۱۷، سینتیا اریوو به عنوان بازیگر انتخاب شد و در سال ۲۰۱۸ تعداد زیادی از عوامل تولید و بازیگران به پروژه پیوستند‌. فیلم‌برداری از اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۸ در ویرجینیا انجام شد.

هریت اولین بار در ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو به نمایش درآمد و در ۱ نوامبر ۲۰۱۹ توسط فوکس فیچرز در سینماهای ایالات متحده اکران شد.

هریت نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد و عملکرد بازیگران ستوده شد، اریوو برای هنرنمایی خود در فیلم نامزد جوایز متعددی از جمله جایزه اسکار، گلدن گلوب و انجمن بازیگران فیلم شد.

همچنین سینتیا اریوو و جاشوآ برایان کمپل برای آهنگ «ایستادن» نامزد جایزه اسکار بهترین ترانه، جایزه گلدن گلوب بهترین ترانه غیراقتباسی و جایزه گرمی شدند.

synopsis

The extraordinary tale of Harriet Tubman’s escape from slavery and transformation into one of America’s greatest heroes, whose courage, ingenuity, and tenacity freed hundreds of slaves and changed the course of history

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Harriet 2019 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Harriet در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Harriet

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!