فیلم Hard Hit درباره سونگ کیو مدیر یکی از شعبه های یک بانک است یک روز، وقتی فرزندانش را به مدرسه می رساند و در راه محل کارش است یک شماره ناشناس به او زنگ می زند و می گوید اگر از ماشین پیاده شوی یک بمب منفجر خواهد شد

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Hard Hit

تیزر فیلم ضربه سخت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Hard Hit

درباره فیلم ضربه سخت

ضربه سخت (کره ای: 발신제한؛ RR: Balsinjehan؛ تماس محدود) یک فیلم مهیج محصول سال ۲۰۲۱ کره جنوبی به کارگردانی کیم چانگ جو و با بازی جو وو جین، لی جائه این و جی چانگ ووک است.

این فیلم شرایط غیرقابل پیش‌بینی یک خانواده معمولی را به تصویر می‌کشد که به دلیل یک تماس تلفنی مرموز، موقعیتی وحشتناک را پشت سر می‌گذارند.

این فیلم در 23 ژوئن 2021 در سینما اکران شد. این فیلم در باکس آفیس در دهمین روز اکران خود از مرز 500000 بیننده عبور کرد که اولین فیلم کره ای در سال 2021 بود.

از 22 دسامبر 2021، این فیلم پنجمین فیلم پرفروش کره ای در سال 2021 است و با فروش 7.70 میلیون دلار آمریکا و 955809 پذیرش، رتبه 17 را در میان تمام فیلم های اکران شده در سال 2021 در کره جنوبی دارد.

synopsis

Sung-Kyu (Jo Woo-Jin) works as a manager at a bank branch. he sets off to drive his kids to school and then go to work, but he receives a phone call without a caller ID. The caller tells him “when you get out the car, a bomb will explode

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Hard Hit 2021 از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Hard Hit در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Hard Hit

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!