در حال حاضر داستانی از این فیلم منتشر نشده.

تصاویر فیلم Godzilla vs. Kong 2

  • دانلود فیلم گودزیلا در برابر کونگ 2 2024
  • دانلود فیلم گودزیلا در برابر کونگ 2 2024

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Godzilla vs. Kong 2

درباره فیلم گودزیلا در برابر کونگ 2

دنباله بدون عنوان گودزیلا علیه کونگ (تحت عنوان اصلی Origins) یک فیلم هیولایی آمریکایی به کارگردانی آدام وینگارد است. این فیلم دنباله‌ای بر فیلم گودزیلا علیه کنگ (2021) است،

پنجمین فیلم در MonsterVerse از لجندری پیکچرز، سی و هفتمین فیلم در فرانچایز گودزیلا، سیزدهمین فیلم در فرانچایز کینگ‌کنگ و پنجمین فیلم گودزیلا خواهد بود که به طور کامل توسط آن ساخته می‌شود. یک استودیوی فیلم‌سازی آمریکایی.

به دلیل موفقیت در گیشه و پخش جریانی فیلم گودزیلا علیه کونگ در طول همه‌گیری کووید-19، لجندری در مارس 2022 دنباله آن را اعلام کرد و فیلمبرداری آن اواخر سال آغاز خواهد شد.

در ماه می 2022، اعلام شد که وینگارد برای کارگردانی بازخواهد گشت و دن استیونز به عنوان بازیگر نقش اصلی را بازی خواهد کرد. فیلمبرداری در جولای 2022 در گلد کوست، کوئینزلند آغاز شد. این فیلم قرار است در 15 مارس 2024 اکران شود.

Synopsis

Plot kept under wraps

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Godzilla vs. Kong 2 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Godzilla vs. Kong 2 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Godzilla vs. Kong 2

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

    سلام با توجه به این عکسی که تازه منتشر شده احتمالا یکی از فامیل های گودزیلا میاد به کمک گودزیلا تا کنگ رو شکست بدن یا هر سه تا باهم متحد مسشن تا یه دشمن قوی تر از هیولای صفر رو شکست بدن خلاصه که فیلم خوبی میشه ادمین تورو خدا قبول کن

    پاسخ 2